Celta de Vigo.


 

A peña CENTRO CELESTE proclamouse campiona do XII  torneo de peñas ó imporse na final á peña de Pontevedra+Pontecaldelas por 1-0.  Nesta edición participaron 13 asociacións encuadradas en 4 grupos:
 

GRUPO A (campo de Candeán): A Ría, Siareiros.net, Comando Celta e Dani Abalo.

GRUPO B (campo de Chapela): Pontevedra+Pontecaldelas, Canteira e Río Ulla

GRUPO C (campo de Sárdoma): Fernando Vázquez, O Grove e Carcamáns

GRUPO D (campo de Castrelos): Salceda, Centro Celeste e Arbo

 

  Resultados

  

 

 

GRUPO A Candeán (ver)
---------- -------------------- -------------------- -------
09:30 A Ría Siareiros.net 2 - 0
10:15 Comando Dani Abalo 0 - 1
11:00 A Ría Comando 3 - 2
11:45 Siareiros.net Dani Abalo 1 - 2
12:30 A Ría Dani Abalo 5 - 1
13:15 Siareiros.net Comando 2 - 2

 

Clasificación GRUPO A Ptos
-------- ------------------------------ ------
A Ría 9 (+7)
Dani Abalo 6 (-2)
Comando Celta 1 (-2)
Siareiros.net 1 (-3)


 

GRUPO B Chapela (ver)
---------- -------------------- ------------------------- -------
10:00 Pvedra+Pcaldelas Canteira 4 -1
11:00 Pvedra+Pcaldelas Río Ulla 2 - 0
12:00 Canteira Río Ulla 1 - 1

 

Clasificación GRUPO B Ptos
---------- ------------------------------ ------
Pvdra+Pcaldelas 6 (+5)
Río Ulla 1 (-2)
Canteira 1 (-3)

 

GRUPO C Sárdoma (ver)
---------- -------------------- -------------------- -------
10:00 Fdo. Vázquez O Grove 0 - 0
11:00 Fdo. Vázquez Carcamáns 1 - 3
12:00 O Grove Carcamáns 0 - 5

 

Clasificación GRUPO C Ptos
---------- ------------------------------ ------
Carcamáns 6 (+7)
Fernando Vázquez 1 (-2)
O Grove 1 (-5)

 

GRUPO D
Castrelos (ver)
---------- --------------------- -------------------- -------
10:00 Salceda Centro Celeste 2 - 1
11:00 Salceda Arbo 0 - 1
12:00 Centro Celeste Arbo 6 - 1

 

Clasificación GRUPO D Ptos
---------- ------------------------------ ------
Centro Celeste 3 (+4)
Salceda 3 (0)
Arbo 3 (-4)

 

 

SEMIFINAIS
A Madroa 1 (1)
A Madroa 2 (2)
---------- --------------------- -------------------- -------
17:30 (1) A Ría Pvedra+Pcaldelas 0 -1
17:30 (2) Carcamáns Centro Celeste 0 -1

 
 

FINAL
A Madroa 2
---------- --------------------- ------------------------- -------
19:00 Pvedra+Pcaldelas Centro Celeste 0 -1

 

 

 

Primer Equipo

[34ª] Celta 1 - Valencia 1

86 Lecturas

  CELTA: Sergio, Hugo Mallo, Cabral, Sergi Gómez (Tucu Hernández, min.72), Roncaglia (Fon...

[33ª] Celta 2 - Barcelona 2

50 Lecturas

  CELTA: Sergio, Wass, Sergi Gómez, Roncaglia, Jonny, Lobotka, Brais Méndez (Boyé, min.8...

Xogador temporada

Failed to get Items, check your parameters!

Opinión

Galería